Jaunumi

Par ziemcietēm

Iespējams, Jums rodas, jautājums kādēļ daļai ziemciešu ir ieraksts: Dotajā brīdī nav pieejamas. Pieejamība būs zināma mošanās fāzes beigās.Ar šo ierakstu atzīmētās ziemcietes, atrodas miera periodā, ziemojot ārā. Šī gada ziema jau paspēja apskādēt augus ar kailsalu un netipiski zemām temeraturām. Ziemojot podos augi nav tik labi pasargāti, kā augot dobē. Līdz ar to šādi kritiski laikapstākļi, veicina augu bojāeju un palēnina atmošanos pavasarī.  Tādēļ, šo augu pieejamība varētu mainīties. 10.01.2024

Dod otro dzīvi saviem podiņiem!

Ja, Jums ir iekrājušies, nevajadzīgi, plastmas podiņi, droši varat vest mums. Atbrīvosiet vietu savā šķūnī un izdarīsiet zaļo darbiņu. Tālāk mēs skatīsimies vai pašiem noder, vai nodosim kādam citam, kas viņus utilizēs. Izmetot atkritumos Jūs vairosiet tik plastmasas daudzumu dabā. Piedomājot pie saviem paradumiem Jūs varat palīdzēt videi un mazajiem uzņēmējiem.


Ar Pakautomātiem nesūtam...jo..

Sveiki, ar pakautomātiem augus nesūtam, jo :

Pakošana, saiņošana ir atsevišķa māksla, ir saimniecības, kas piekopj šadu praksi, bet mēs neesam no tām.  Tie ir papildus izdevumi,esam 10 km attālumā no tuvākā pakautomāta, darba roku daudzums mums ir ierobežots, līdz ar to laika zudums.

Nav ticība, ka augs  līdz jaunajiem saimniekiem nonāks cienīgā satāvoklī, jo ir augi, kas bez locīšanas nelien lielajā pakautomātu lodziņā. Locīšana = aplauzti dzinumi = kvalitātes zudums = neslava.

Mūsu stādus Jūs varat iegādāties uz vietas, mūsu izbraukumu tirdzniecības vietās un varam sarunāt piegadi, pa ceļam, protams ar norunu, ka nepasūtat tikai vienu augu.. ;) 

Noteikti ,kādreiz augot arī praktizēsim pakautomātus, bet ne šobrīd.

Svinīgā nedēļa 

Svinot vēsturisko Latvijas Nacionālās izlases uzvaru, Rasu Dārzniecība izsludina svētku nedēļu!  No 29.maija līdz 4.jūnijam pie mums siltumnīcā, pilnībā visiem, pircējiem 10% atlaide!!!

Svinēsim kopā!!!

Lepnums par mūsējiem!!!


Par piegādi

Pagaidām, piegādi, kā pakalpojumu nepiedāvājam. Bet plānojam piekopt, kopējās piegādes uz Rīgu. Kā tas izpaustos? Savākt konkrētu daudzumu pasūtījumu uz konkrētu  laiku, vietu un tur nodot.  Bet par to konkrētāk izziņosim facebook lapā un šeit.