Par mums

SIA Rasu Dārzniecība, esam salīdzinoši jauna stādaudzētava, ģimenes uzņēmums, Ogres novadā, Birzgales pagastā "Rasas". Specializējamies uz vasaraspuķu stādiem un ziemcietēm.  

Uzņēmuma vecums ir neliels, bet personīgā pieredze dārzkopības nozarē jau 15 gadi.

Ņemot vērā , ka pagaidām audzētavai 2.  gadiņi, tad nu priekš trešās sezonas cenšamies maksimāli paplašināt sortimentu. 

Pie mums noteikti varēsiet atrast ar ko palutināt savu dārzu un savu dvēseli.

 Nepieciešamības gadījumā konsultēsim, palīdzēsim piemeklēt Jums nepieciešamos augus. 

Kristaps Kunderts

Stādu nozarē jau 13 sezonu, dārzkopībā vēl senāk, 2009. beidzis Bulduru Dārzkopības Tehnikumu, "Parku dārzu veidotājs", vienkāršā valodā saucamais "daiļdārznieks". Laucinieks pēc aicinājuma un augu mīlis pēc būtības.

"Cik ļoti man patīk audzēt, tik ļoti man nepatīk būt pārdevējam. Ir brīnišķīgi cilvēki un ir savādāki cilvēki... :D "

 Darbojas aiz mūsu facbook, instagram profiliem un mājaslapas. Ziemā un aukstajās pavasara naktīs kurinātājs. Sezonas karstumā, pa dienu, retāk sastopams siltumnīcā, jo blandās pa izbraukuma tirdzniecības vietām un piegādēm.

Ieva Kunderte

Reiz aizmuka no laukiem, bet pēc pirmā bērniņa atgriezusies laukos. Ļoti patīk darbs ar cilvēkiem, pastāstīs, parādīs, vienmēr smaidīga. Ar puķēm draudzējas 6 gadus, sāka ar sezonālo darbu "haltūrām" draugu bijušajā audzētavā. Sezonas laikā visdrīzāk siltumnīcās Jūs sagaidīs tieši viņa. 

"Kā man riebjas ziema, gribu pavasari , cilvēkus! " 

Lai manikīrs Jūs nemulsina, tas ir vislabākais veids kā noslēpt zemi zem nagiem.

Edvards Rubezis

Rīdzinieks, kurš meklējot mieru laukos iepinies nervu spriedzē, jo kā izrādās puķu audzēšanā vieni kreņķi. Ar puķēm būs jau trešo sezonu, paralēli Rīgā cep slavenos eklērus. Entuziastisks, reizēm pārāk, tas liek pašam vilties. 

"Nevaru sagaidīt nākamo sezonu, noteikti būs labāka kā šī! :D "

Darbojas aiz mūsu Tiktok. Sezonas karstumā, pa dienu, retāk sastopams siltumnīcā, jo jāsalst vai jācepās kādā no izbraukuma tirdzniecības vietām.